Sakal ekimi

Sakal ekimi

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak herkesin hakkıdır. Bu alanda sağlık bakanlığından onaylı olan kliniğimizde, olası aksaklıklar, beklenmeyen durumlar oluşması ihtimaline karşın, acil müdahale alanında 24 saat hekim görevde bulunduğunu bilmenizi istiyoruz. Ameliyathanelerin steril olması, mikrop yada enfeksiyon kapma riskinin olmaması bizler için son derece önemli olan, bu konuda gerekli tüm donanıma sahip olduğumuzu, Antalya’da sizlere hizmet vermeye devam ettiğimizi ve sizlerin sorununa gerekli olan tüm çözüm önerilerimizi anlatmak istediğimizi biliniz.

Sakallarında ufak ve göze hoş gelmeyen bazı sakalsız bölgelerin oluşması yada daha büyük çapta olması bu durumun değişmeyeceğini göstermez. Bazı vakitler bu durumda sizlerin uykularını kaçıracak ve sosyal hayattan, sevdiklerinizden uzaklaşmanızı sağlayacak kapasiteye geliyorsa eğer, kliniğimizde sadece birkaç seans içerisinde sorunu, sorun olmaktan uzaklaştırmak sizlerin elinizde duran bir seçenektir. Toplumdan uzaklaşmanıza ve bu sorunu gözünüzde büyütmenize asla gerek yoktur. Keza, sakal ekiminde olduğu gibi

saç ekimi öncesi sonrası

konularda tüm sorularınızı, istekli olarak yanıtlamak isteyecek personelimiz ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz. Erkekler tarafından yoğun olarak problem olarak duran, “Kel mi olacağım, eşim, sevdiklerim benimle alay eder mi? Yada benden uzaklaşır mı?” gibi düşüncelerden arınmak için saç ekim yönteminde son birkaç senedir başarılı sonuçlar aldığımız fue tekniği ile saç, sakal ve kaş bölgelerinizde tüm ekipmanlarımız ile gerekli müdahaleleri yapacak teknik donanıma sahip ekibimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Kaliteli saç ekimi yapmak uzman ekip, steril ortam ve geçmişte yaptığı başarılı sonuçları ile gündeme gelen ekiplerden oluşması son derece önemlidir. Kişinin bütçesini pek fazla sarsmadan, uygun fiyat seçeneklerimiz ile Fue ve fut tekniklerinin sizlerin isteklerini fazlası ile karşılayabileceğini, ameliyat öncesi ve sonrakindeki tüm aşamalarda yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.